Nasze wiodące marki

Itron
Wilo
Flamco
Secespol
Hogfors
Naval
Syr
Zetkama
Belimo
Brusmar

Aktualności

W całego serca pragniemy podziękować wszystkim Uczestnikom spotkania szkoleniowo-technicznego jakie miało miejsce w dniu 08.10.2020 w siedzibie naszej firmy.

Tym bardziej doceniamy Państwa aktywny współudział w naszym spotkaniu w czasach pandemii, czasach niesprzyjających jakimkolwiek szkoleniom i spotkaniom branżowym.

Dnia 21.01.2010 roku na uroczystym spotkaniu organizowanym przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą PHU "CIEŚLA" otrzymuje List Gratulacyjny od Władz Województwa Pomorskiego. Za zyczenia sukcesów serdecznie dziekujemy i obiecujemy wytrwałość w realizacji pomysłów w kolejnych latach naszej działalności.

Dnia 14 listopada 2009 roku podczas Galii Finałowej Pomorskiego Konkursu "Firma z Przyszłością" organizowanej przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw PHU "CIEŚLA" otrzymuje nominację w kategorii firmy "Mikro". Honorowy Patronat Pomorskiego Konkursu "Firma z Przyszłością" objęli:

Wojewoda Pomorski, Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańska

W kwietniu 2012 zakończyliśmy dostawę urządzeń pomiarowych firmy Itron na jedną z najładniejszych inwestycji w Gdańsku. Zespół mieszkalno – usługowy znajduje się w samym centrum Gdańska, obejmuje około 250 lokali, które zostały opomiarowane licznikami o najwyższej klasie metrologicznej. Zostały zamontowane ciepłomierze ultradźwiękowe typu CF Echo II, wodomierze zimnej wody typu Flodis oraz wodomierze ciepłej wody typu TD8 (Aquadis+).    

 

W dniu 5 czerwca 2014 roku w Krakowie w siedzibie firmy Itron Polska odbyło się szkolenie w zakresie przepisów prawnych dotyczących legalizacji wtórnej ciepłomierzy w odniesieniu do dyrektywy MID. Omawiano zagadnienia związane ze skutkami prawnymi legalizacji wtórnej i ekspertyz urzędowych GUM, a w części praktycznej uczestnicy mieli możliwość obserwacji procesu legalizacji części składowych ciepłomierzy na nowoczesnych stanowiskach legalizacyjnych.

W dniu 12 czerwca 2014 roku w Hotelu Focus odbyło się szkolenie dotyczące nowoczesnych systemów pomiarowych i zdalnego odczytu liczników. Omawiano istniejące systemy zdalnego odczytu, dostępne urządzenia i rozwiązania technologiczne na bazie oferty firmy Itron oraz zagadnienia związane z regulacjami prawnymi dotyczącymi ciepłomierzy i wodomierzy.

Kolejny rok z rzędu uczestniczyliśmy w spotkaniu ciepłowników w Wiśle. Atmosfera spotkania jak zwykle była wyjątkowa, a czas spędzony pozostanie na długo w pamięci.

 

10 marca 2015 roku w PEC Stargard Szczeciński przeprowadziliśmy prezentację na temat dostępnych urządzeń i rozwiązań technologicznych na bazie oferty asortymentowej ITRON w świetle współpracy w ramach sieci biznesowych.

Kontakt

58 557 18 37

58 586 61 96

biuro@ciesla.com.pl


Siedziba PHU "CIEŚLA" czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00


Formularz zapytania

Facebook